Malowanie linii w magazynie

Pomieszczenia magazynowe stanowią podstawę funkcjonowania wielu firm produkcyjno-handlowych. Ciężko wyobrazić sobie dzisiaj prowadzenie tego typu działalności bez wykorzystania różnego rodzaju magazynów składowych na produkty gotowe, czy surowce przeznaczone do produkcji. Takie pomieszczenia, często wielkopowierzchniowe, są miejscem pracy wielu osób i wykorzystania różnorakich urządzeń i pojazdów ładunkowych. W takich warunkach, szczególnie ważne jest zachowanie bezpieczeństwa pracowników, którzy narażeni są na wiele różnorodnych niebezpieczeństw. Oczywistym jest zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej, takie jak kamizelki odblaskowe, czy kaski dla magazynierów. Wiele osób jednak nie zdaje sobie sprawy z tego, że te rozwiązania nie są wystarczające dla zapewnienia bezpieczeństwa pracy w środowisku magazynowym. O czym więc należy jeszcze pamiętać?
OFERTA

Oznakowanie poziome w obiektach magazynowych

Często pomijanym zagadnieniem w kwestii bezpieczeństwa pracy na magazynie jest jego oznakowanie. Niektórym może wydawać się, że malowanie linii w magazynie nie wpływa w większym stopniu na zabezpieczenie pracowników, co nie jest jednak prawdą. Oznakowanie poziome magazynu czyni korzystanie z niego dużo bardziej bezpiecznym i prostym. Estetycznie wykonane, przejrzyste drogi komunikacyjne w magazynie ułatwią Twoim pracownikom poruszanie się między regałami w sposób bezpieczny, zwiększając jednocześnie efektywność pracy pojazdów ładunkowych. Aby oznakowanie magazynów przełożyło się bezpośrednio na jakość i bezpieczeństwo pracy na magazynie, należy zlecić wykonanie tej usługi profesjonalnej firmie z doświadczeniem. Zadba ona o jakość wykonania oznakowania poziomego magazynu, aby była przejrzysta dla Twoich pracowników i służyła przez długie lata.
Skontaktuj się z nami
505 189 131

Najważniejsze oznakowanie magazynów

Oznakowanie poziome w obiektach magazynowych to nie to samo, co zwykłe malowanie linii w magazynie. Firmy zajmujące się tego typu usługami na rynku oferują szerokie spektrum oznakowania magazynów, zaczynając od kompleksowego oznakowania całości hal, a kończąc na pojedynczych usługach "uzupełniających" funkcjonalność Twojego magazynu. Podstawowe oznakowanie poziome w obiektach magazynowych to między innymi malowanie linii komunikacyjnych i przejść dla pieszych, które razem stanowią w pełni funkcjonalne drogi komunikacyjne w Twoim magazynie. Kolejnym ważnym elementem w kwestii oznakowania magazynów, oferowanym w zakresie usług tego typu firm, jest malowanie połaciowe oraz dodatkowe oznakowanie BHP w formie oznakowania poziomego magazynu. Zlecając wykonanie firmie zewnętrznej z długim doświadczeniem, takiej jak np. oznakowanie-poziome.pl, masz pewność jakości wykonania oznakowania w Twoim magazynie. W celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa w Twoich budynkach oraz trwałości oznakowania poziomego magazynu, wykorzystywane są nowoczesne technologie i sprawdzone rozwiązania techniczne. Zespół specjalistów opracuje i wykona oznakowanie "uszyte na miarę" dla Twojego magazynu. Jedyne co musisz zrobić, to zlecenie wykonania pracy doświadczonej firmie, a następnie możesz już cieszyć się w pełni bezpieczną i maksymalnie funkcjonalną powierzchnią.

Imię i nazwisko:


Email:


Wiadomość: